Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bierzyn

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

136 000 zł1 887 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Mstowie blisko Jeziora Kromszewickiego Działka 1887 m położona w miejscowości Mstowo, gmina Chodecz, woj. kujawsko pomorskie, to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Święta Katarzyna(Bierzyn + 25 km)

587 580 zł55,16 m² 10 652,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wichrowa

Strzelin(Bierzyn + 5 km)

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Spektakularny dom z panoramicznym widokiem | 220 m | 1100 m działki | taras widokowy | garaż 2-stanowiskowy nieruchomość Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębowa

Żerniki Wrocławskie(Bierzyn + 25 km)

899 000 zł2 820 m² 318,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2820m2 z pozwoleniem na budowę na piękny, nowoczesny i luksusowy dom. Położona trochę na uboczu Żernik Wrocławskich ale w zacisznym otoczeniu i z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaksonów

Jaksonów(Bierzyn + 19 km)

210 000 zł863 m² 243,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o powierzchni 863 m2 położona w pięknej okolicy w Jaksonowie z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich miast.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gościęcice

Gościęcice(Bierzyn + 9 km)

599 000 zł397 m² 1 508,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wraz z warsztatem usługowym - położone na działce nr 361 am-1 o pow. 0,13 ha, w Gościęcicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brdów

Brdów(Bierzyn + 14 km)

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Do kupna domek konstrukcji drewnianej w Brdów pow kolski. Położony na pograniczu wielkopolski i kujaw. nad jeziorem brdowskim. Domek po użytkowej 50m2 usytuowany na 13-arowej działce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mnichowice

Mnichowice(Bierzyn + 20 km)

3 300 000 zł10 369 m² 318,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w miejscowości Mnichowice, gmina Żórawina, powiat wrocławski, woj. dolnośląskie. Teren zlokalizowany jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Łukowice Brzeskie

Łukowice Brzeskie(Bierzyn + 23 km)

69 000 zł15 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 1,5 ha Łukowice Brzeskie, gmina Skarbimierz Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,5 ha (150 arów), położona w miejscowości Łukowice Brzeskie, w gminie.